Probieren Sie heute Tapni aus

Erstellen und bestellen Sie ganz einfach neue digitale Visitenkarten für aktuelle und neue Teammitglieder, indem Sie sie in Sekundenschnelle mit Ihrem Azure-, Google- oder Slack-Mitarbeiterverzeichnis synchronisieren.

Probieren Sie unsere Produkte
Retrospective of the year - Tapni Europe

Retrospektiva leta

Leto za spomin!
To je bila neverjetna vožnja zaTapni ekipa leta 2022!✨

To je bilo leto, v katerem smo naredili velike korake, presegli svoja pričakovanja, razširili ekipo, dosegli nove trge in trdo delali, da bi bili naši izdelki boljši kot kdaj koli prej.

Tukaj je nekaj poudarkov naših dosežkov:

 

Postali smo večji

Naša ekipa je zrasla od 5 do 25 članov , ki kaže močno zavezanost širjenju in izboljšanju naših zmogljivosti.

To je za nas znak, da je poleg nas veliko drugih ljudi, s katerimi si delimo enako strast do izdelkov Tapni . To pomeni, da našo ekipo sestavljajo ljudje, ki verjeti v to, kar počnemo , in kaj je lahko večja motivacija od tega?

Tapni Team from 5 do 25 team members 

Rastli smo

Videli smo izjemno rast prihodkov, dosegli 500-odstotno rast v zadnjem letu!

Kaj to pomeni za nas?

To je znak, da je bilo neposredno priča na tisoče ljudi po vsem svetu prednosti naših izdelkov in storitev! Revolucija, ki smo jo uvedli v načinu mreženja, se ne namerava ustaviti, ampak vsak dan raste!

Tapni Growth +500% in one year

Prišli smo

Sodelovali smo na številnih konferencah po vsej Evropi, kjer smo svoje izdelke in storitve predstavili širokemu občinstvu.

Tudi ko smo zunaj pisarne, nas vedno vodita naše poslanstvo in vizija – ustvariti revolucijo v načinu mreženja ljudi. Zato smo letos obiskal , sodelovali in bili voditelji na številnih različnih dogodkih s področja informacijske tehnologije in širši javnosti predstavili prednosti naših izdelkov in storitev.

Tapni at the conferences 2022

2Minuten2Millionen

V čast nam je bilo predstaviti naš startup investitorjem na2Minuten2Millionen startup show v Avstriji, najbolj priljubljen startup show v regiji.

To je bil nepozabno in zahtevno doživetje , ki vas prisili, da svoj startup predstavite čim bolj na kratko in dobro.

Za ekipo Tapni tudi to ni bilo težko. Naše poslanstvo je znano in traja ne minute, ampak sekunde, da postane jasno tudi drugim - želimo pospešiti, poenostaviti in izboljšati način povezovanja z zamenjavo papirnatih vizitk z digitalnimi vizitkami.

Tapni at 2 minuten 2 millionen austrian startup show

Tapni za posel

Razvili smo a omrežna rešitev svetovnega razreda za ekipe in podjetja, ki jim pomaga pri povezovanju in sodelovanju bolj učinkovito .👀

Če ste lastnik ali delate v korporaciji, ki ima na stotine ali tisoče zaposlenih in če so nova poznanstva in razni poslovni dogodki za vas vsakdan, Tapni za posel bo način za sublimirati vse dejavnosti in akcije na enem mestu .

Novi izdelki po meri

Lansirali smo nove izdelke po meri, kot je nprBambusove kartice po meri, ki zagotavlja trajnostno in kakovostno možnost za sodobno mreženje!

Bolj kot kdaj koli prej boste kot uporabniki kartic Tapni Bamboo drugim dali vedeti, da niste le pripravljeni na popolnoma nov način mreženja, ampak da se zavedate pomen varovanja okolja .Skener papirnatih vizitk

Aplikacija Tapni ima optični bralnik vizitk z umetno inteligenco, ki izvleče informacije iz papirja in jih samodejno doda v vaš CRM kot stroj za zajem potencialnih strank.

Samo predstavljajte si, koliko vam bo ta funkcionalnost pomagala!

Nič več vnašanje podatkov s kartice!

Nič več se morate znebiti neuporabnih papirnatih vizitk, ki jih dobite.

Preprosto skenirajte vizitko, ki ste jo prejeli s Tapni Business Card Scanner in čarovnija naše razvojne ekipe bo opravila svoje!

Kul in močan, kajne?

Business Card Scanner - Tapni App

Imamo oznako

tapni® - Uspešno smo se registrirali naša blagovna znamka , ki ščiti našo blagovno znamko in intelektualno lastnino.

To je bil način za okrepiti povezavo, ki obstaja med našimi uporabniki in to zgodbo, ki smo jo ustvarili s trdim delom in predanostjo, da ustvarimo nekaj, kar bo koristi vsemu svetu. Hvala, ker ste prepoznali pomen našega dela in vedite, da vsi prihodnji uspehi blagovne znamke Tapni pripadajo tudi vam.

Tapni Trademark Registered

Katapult pospeševalni program

Dokončali smoprogram za pospeševanje zagona Katapult, pridobivanje dragocenih vpogledov in povezav, ki so nam pomagale pri rasti in uspehu.🚀

Sodelovanje v programu katapultnega pospeševalnika nam ni omogočilo le predstavitve našega produkta novemu občinstvu in sklepanja novih poznanstev, temveč tudi doseči mentorsko sodelovanje z ljudmi, ki so uspešni strokovnjaki na področju informatike, digitalnega marketinga, financ in vodenja projektov.Tapni Baza znanja

Našo bazo znanja smo naredili še boljšo in enostavnejšo za naše uporabnike, o čemer se lahko prepričate nahttps://help.tapni.com.

Baza znanja Tapni, ustvarjena kot naš skupni zaveznik, je lahko vaš prvi postanek, ko naletite na določen dvom ali težavo z aplikacijo ali produktom Tapni in želite čimprej poiskati rešitev. Ta zbirka podatkov je preprosto , pregleden in uporaben za vse tiste, ki so danes pripravljeni spremeniti svoj način mreženja!

 

Tapni blog

Končno smo začelinaš blog, kjer za vas pripravljamo zgodbe iz zakulisja, dogodivščine, ki smo jih preživeli, pa tudi o tem, kako so v resnici videti vzponi in padci ob zagonu startupa.

Verjamemo, da ne bo samo zanimivo , ampak tudi navdihujoče da vidite, kako smo prišli od zamisli med tremi prijatelji do obstoja eden najhitreje rastočih startupov na področju mreženja , temveč tudi izvedeti, kako izgledajo številni procesi v našem podjetju, od naročila kartice do trenutka, ko je v vaših rokah. Bodite pripravljeni na velike zgodbe in dogodivščine ki vas bo pričakala na Tapnem blogu.

Prav lahko najdete našo prvo objavo v blogutukaj.

Dobili smo na tisoče novih uporabnikov

Več kot 35.000 uporabnikov vsak dan občuti prednosti izdelkov in storitev Tapni🙌🏼

Vsak nov dogodek in srečanje je priložnost za naše uporabnike, da pokažejo svetu, kako izgleda sodoben in inovativen način mreženja in da postanejo vodilni v mrežni revoluciji, ki jo prinašajo vsi naši izdelki in storitve.

In leta 2023?

No, kot doslej - ekipa Tapni vas bo presenetila z rešitvami, ki jih pripravlja. Ne glede na to, kako težko in zahtevno je, je začetek in konec vsakega našega cilja in naloge zadovoljstvo naših uporabnikov .

Zato pričakujte kmalu:

1. Predstavitev Tapni For Business™
2. Tapni Pro – različica aplikacije za profesionalces

… In veliko več🔥

Želimo vam a srečno novo leto , ker letos brez tebe ne bi bilo tako čudovito !

Abonnieren Sie Tapni

Melden Sie sich für unseren Newsletter an und wir halten Sie über die neuesten Ankünfte auf dem Laufenden.

Abonnieren Sie unseren Newsletter

×